17 червня Медичний Рух “Будь як ми” проведе семінар для медиків в місті Подільську Одеської області.
На зустрічі основна увага буде присвячена тому, які права мають медики та які механізми можна задіяти для покращення умов праці та рівня зарплати. Зокрема, як для цього потрібно використовувати колективний договір. На цьому зробить акцент юристка МедРуху Роксолана Лемик.
Своєю чергою, голова ради МедРуху Оксана Слободяна та менеджерка МедРуху Юлія Ліпіч розкажуть про приклади самоорганізації медиків та позитивні випадки змін умов праці.
Окрім цього, на зустрічі порушать питання наглядових рад при медичних закладах і того, на які аспекти функціонування закладу вони можуть впливати.
Раніше цього року МедРух мав захід з медиками Коломиї та Кіровоградщини. Наступні зустрічі МедРуху пройдуть на Закарпатті, Миколаївщині, Чернігівщині, Києві та Львові. Слідкуйте за оновленнями і приєднуйтесь.